מיכה לינט

עם יותר מעשור של ניסיון, לינט נדל”ן נמצאת בחזית התעשייה ומספקת שירות לקוחות מצוין והדרכה מקצועית ואמינה לקונים ומוכרים ברחבי ירושלים. לינט נדל”ן מתבלטת כסוכנות המקצועית והטובה בירושלים, ומתמקדת במיוחד בשכונות רחביה, טלביה, המושבה הגרמנית וקריית שמואל.

מייסד הסוכנות מיכה לינט מספק תשומת לב אינדיבידואלית לכל לקוח וניחן בכישרון מיוחד להתאים לקונים את בית חלומותיהם, במהירות וביעילות. לינט נדל”ן מציעה מגוון רחב של נכסים, החל מדירות יוקרה ובתים פרטיים וכלה בבתי ”תקרה גבוהה” היסטוריים, כמו גם השכרות לטווח קצר וארוך. לינט נדל”ן מפשטת את תהליך הנדל”ן וגורמת לו לזרום, תוך כדי סיפוק הדרכה אישית, הכוונה ותמיכה ללקוחותיה לאורך כל הדרך. לקוחות לינט נדל”ן מרוויחים מהקשרים המקצועיים הרחבים שברשות הסוכנות, כולל שורה של עורכי דין, מהנדסים, קבלנים וסוכני משכנתא מהמובילים בישראל. לינט נדל”ן היא חברה גאה בארגון ”שירן”, שירות המאפשר שיתוף פעולה בין סוכני נדל”ן נבחרים. שירות זה מאפשר ללקוחות לינט נדל”ן גישה מלאה לכל הנכסים בשוק. בשביל מייסד הסוכנות מיכה לינט, להשתמש במומחיותו בעסקי הנדל”ן כדי לעזור לאנשים מרחבי העולם להתיישב בירושלים הייתה שאיפה מילדות. מיכה, נולד וגדל בירושלים, ספג השראה מהחיבור הרוחני שמושך אנשים לעיר הקסומה הזו.

”זה נותן לי סיפוק עצום למצוא את הבית המושלם שיתאים לכל הצרכים וסגנון החיים של הלקוח ולעזור לאנשים להגשים את חזונם לגור בירושלים”, מיכה אומר. ”בגלל שאני מודע היטב למורכבות שוק הנדל”ן בירושלים, ביכולתי לחסוך זמן, אנרגיה וכסף ללקוחותיי, ולהבטיח שהתהליך יהיה נעים ונטול לחצים. לקוחות לפעמים מופתעים נוכח המהירות והקלות שאני סוגר את העסקה שלהם ומעביר להם את המפתחות לביתם החדש.”

השאירו פרטים